Çağrı Merkezi : 0212 668 69 80 - 0212 668 69 81

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Şirketimiz DemirDöküm kombi konusunda uzman ekiplerimiz tarafından servis hizmeti verilmektedir.Demirdöküm servisi , demirdöküm servis , demirdokum servisi , demirdokum servis gibi konularda uzman teknisyenlerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Demirdöküm kombiler kullanıcı bakımından en yaygın kombi markasıdır.Servisimiz kombi bakımı  , kombi yedek parça , kombi tamiri konularında siz değerli tüketicilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Kombi Bakımı

Demirdöküm kombiler  piyasada çok yaygın olarak satılan ve müşteri memnuniyeti yaratan kombilerin başında gelmektedir.Sadece demirdöküm kombilerin bakımlarını zamanında ve eksiksiz yaptırmak gerekir.Bakımı zamanında yapılmış demirdöküm kombiler kullanıcılarına kolay kolay arıza çıkarmazlar çıkartığı taktirde size bir telefon kadar yakınız.

Kombi Yedek Parça

Kombinizin parça değişiminin kararını mutlaka kombi teknisyenleri tarafından belirlenmelidir.Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombiler yedek parça konusunda biraz pahalıdırlar.Kombi yedek parça konusunda müşterilerimize hem 1 yıl garanti veriyoruz hemde piyasa fiyatının altında maliyet çıkartıyoruz.

Kombi Tamiri

Kombi tamiri konusunda kullanıcılara uygun fiyatlar sunan ekibimiz müşteri memnuniyeti adına her türlü tamir konusunda müşterilerimizin yanında yer almaktadır.Kombi tamiri arızasına göre zaman alan bir iştir.bu işte art niyetli bir çok teknisyen görünümlü ve adını kullanan insanlar ve ekipler bulunmaktadır.Kombi tamirinizi mutlaka güvendiğiniz ekiplere yaptırınız.

demirdöküm servisi baymak kombi servisi demirdöküm servis ferroli servisi ferroli kombi servisi protherm servisi vaiallat kombi servisi demirdöküm servisi dolcevita servisi protherm servisi protherm servis